Kelite Group küresel bir küresel vana ve GGC vana üreticisidir, ayrıca OEM ürünleri de üretiyoruz ve yurtdışına işlenmiş bileşenler (gövde, kapaklar, bilye, gövde, yatak plakası vb.) Sağlıyoruz.

Ziyaretiniz hoş geldiniz ve arkadaş olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Kelite Group Co., Ltd

Sertifikalar
iyi kalite Mafsal Küresel Vana satış için
iyi kalite Mafsal Küresel Vana satış için
Müşteri yorumları
Tamamlayıcı maliyeti ile gerçekten iyi performans vanaları, umarım her iki taraf da daha uzun süre çalışacak.

—— Rashid Lodhi

İyi satış sonrası servis hizmeti, her adım bakım talimatının çok detaylı ve son kullanıcı için vanalar bile bilmese bile çok iyi olduğunu takdir ediyorum.

—— SERKAN KAVRAK

Kelite Group'tan Wesley, FAT, 3.2 sertifikasyon, üçüncü şahıs denetleme hizmetlerimizi ele alma konusunda çok başarılıydı ve her tedarikçiye hitap etmek için müşterilerime eşlik ediyordu.

—— Ajay Seth

Ben sohbet şimdi

Kelite Group Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd
Kelite Grubuna Hoşgeldiniz Kelite Grubu alımı Kelite Grubu CNC merkezi Kelite Group küresel vanalar Kelite Group küresel vanalar Kelite Group basınçlı kapama vanaları Kelite Group 48 "tamamen kaynaklı küresel vanalar Kelite Grubu deposu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : KLTV
No. Çalışanları : 300~330
Yıllık satış : 3,000,000-8,000,000
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 70% - 80%
Kelite Group, dökme çelik ve dövme çelik Ball, Gate, Globe, Check, Butterfly ve Plug vanalar dahil olmak üzere kaliteli vana ürünlerinin lider üreticisidir. Farklı ürün yelpazemiz, Güç, Kimya, Petrokimya, Petrol ve Gaz, Kağıt Hamuru ve Kağıt da dahil olmak üzere hemen hemen tüm endüstrilerde kullanılmaktadır.

Mümkün olan en yüksek standartlara göre tasarlanan ve üretilen valf ürün yelpazemiz hemen hemen tüm endüstrilerdeki önemli uygulamalarda bulunur; Petrokimya, Petrol ve Gaz, Kimya, enerji üretimi, Kağıt Hamuru ve Kağıt.

Saygın şirketler tarafından yirmi yıldan uzun süredir akredite olmuş olan valf gereksinimleriniz, rekabetçi fiyatlarla kaliteli bir ürün hattı sunma taahhüdümüze dönüşmektedir. Kelite Group ve deneyimli ekibi buluşacak ve beklentilerinizi aşacak.

"Sürekli takip ve yenilik" Kelite Grubu'nun ruhu, "Müşteriler için ALI'nin göz önünde bulundurulması", Kelite Grubu'nun pazarlama amacıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçları: Giderek daha fazla sayıda müşterinin ürünlerimizi kullanmayı tercih edeceğini umuyoruz.Gelişmiş şirketinizle yakın gelecekte işbirliğini dört gözle bekliyoruz.

İletişim bilgileri
Kelite Group Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Wesley Wei

Tel: 86-021-56510302

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)