Kelite Group küresel bir küresel vana ve GGC vana üreticisidir, ayrıca OEM ürünleri de üretiyoruz ve yurtdışına işlenmiş bileşenler (gövde, kapaklar, bilye, gövde, yatak plakası vb.) Sağlıyoruz.

Ziyaretiniz hoş geldiniz ve arkadaş olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifikalar
iyi kalite Mafsal Küresel Vana satış için
iyi kalite Mafsal Küresel Vana satış için
Müşteri yorumları
Tamamlayıcı maliyeti ile gerçekten iyi performans vanaları, umarım her iki taraf da daha uzun süre çalışacak.

—— Rashid Lodhi

İyi satış sonrası servis hizmeti, her adım bakım talimatının çok detaylı ve son kullanıcı için vanalar bile bilmese bile çok iyi olduğunu takdir ediyorum.

—— SERKAN KAVRAK

Kelite Group'tan Wesley, FAT, 3.2 sertifikasyon, üçüncü şahıs denetleme hizmetlerimizi ele alma konusunda çok başarılıydı ve her tedarikçiye hitap etmek için müşterilerime eşlik ediyordu.

—— Ajay Seth

Ben sohbet şimdi

Kelite Group Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd Kelite Group Co., Ltd
Kelite Grubuna Hoşgeldiniz Kelite Grubu alımı Kelite Grubu CNC merkezi Kelite Group küresel vanalar Kelite Group küresel vanalar Kelite Group basınçlı kapama vanaları Kelite Group 48 "tamamen kaynaklı küresel vanalar Kelite Grubu deposu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : KLTV
No. Çalışanları : 300~330
Yıllık satış : 3,000,000-8,000,000
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 70% - 80%
Kelite Group Co., Ltd., 1998 yılında toplam 205.88 milyon RMB kayıtlı sermaye ile kurulmuştur. Grubun merkezi, Zhejiang Eyaleti, Quzhou Şehri, Longyou İlçesi, Güney Sanayi Bölgesinde yer almaktadır. Grup, vana endüstrisinde araştırma-geliştirme, üretim, satış ve servis konularında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Grubun, Çin genelinde bir satış ağına sahip altı iştiraki bulunmaktadır ve yıllık üretim kapasitesi 32.000 T'dir.

Kelite Group kuruluşundan bu yana standart bilyalı vanalarda, tamamen kaynaklı bilyalı vanalarda, metal-metal bilyalı vanalarda, yüksek / düşük sıcaklık ve yüksek basınçlı bilyalı vanalarda, üstten girişli küresel vanalarda, sürgülü vanalarda, küre vanalarında teknolojik yeniliklere kendini adamıştır. vanalar, kelebek vanalar, vanalar, süzgeçler vb. vanalar araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servis. Boyutları 1/2 ”-60" (DN15mm-DN1500mm); Basınç kapakları CL150-CL2500 (PN16-PN420); Malzeme; karbon çeliği, alaşımlı çelik, paslanmaz çelik, dupleks paslanmaz çelik, süper dupleks paslanmaz çelik vb. Sıcaklık -196 ° C-695 ° C'yi kapsar; orta doğal gaz, yağ, asit, alkali, deniz suyu, su, buhar vb .'yi kapsar. Standart kapakları ANSI, API, BS, DIN, JIS, GB, JB ve vb. Şangay, Pekin, Wenzhou ve benzerlerinde satış ofisleri var ve vanalar Avrupa, Amerika, Latin Amerika, Avustralya, Orta Doğu, Asya, Afrika ve diğer ülkelere ihraç edildi. Vanaların kalitesi, yerli ve yabancı ülkeler arasında iyi bir ün kazandı. müşteriler ve üçüncü muayene tarafları.

İletişim bilgileri
Kelite Group Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Wesley Wei

Tel: 86-021-56510302

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)