Kelite Group küresel bir küresel vana ve GGC vana üreticisidir, ayrıca OEM ürünleri de üretiyoruz ve yurtdışına işlenmiş bileşenler (gövde, kapaklar, bilye, gövde, yatak plakası vb.) Sağlıyoruz.

Ziyaretiniz hoş geldiniz ve arkadaş olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDöküm Kapı Valfı

Esnek Kama Geçidi Valfı Esnek Kama Cıvatası Kaputu Güvenilir Sızdırmazlık

Sertifika
iyi kalite Mafsal Küresel Vana satış için
iyi kalite Mafsal Küresel Vana satış için
Tamamlayıcı maliyeti ile gerçekten iyi performans vanaları, umarım her iki taraf da daha uzun süre çalışacak.

—— Rashid Lodhi

İyi satış sonrası servis hizmeti, her adım bakım talimatının çok detaylı ve son kullanıcı için vanalar bile bilmese bile çok iyi olduğunu takdir ediyorum.

—— SERKAN KAVRAK

Kelite Group'tan Wesley, FAT, 3.2 sertifikasyon, üçüncü şahıs denetleme hizmetlerimizi ele alma konusunda çok başarılıydı ve her tedarikçiye hitap etmek için müşterilerime eşlik ediyordu.

—— Ajay Seth

Ben sohbet şimdi

Esnek Kama Geçidi Valfı Esnek Kama Cıvatası Kaputu Güvenilir Sızdırmazlık

Çin Esnek Kama Geçidi Valfı Esnek Kama Cıvatası Kaputu Güvenilir Sızdırmazlık Tedarikçi

Büyük resim :  Esnek Kama Geçidi Valfı Esnek Kama Cıvatası Kaputu Güvenilir Sızdırmazlık

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Kelite Valve
Sertifika: API, ISO, CE, GOST, TS, BS1873, BS5351, API 6D,600,602,609, ASME B16.34, API 6FA, API607 etc
Model numarası: 2 "-56", CL150-2500

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Ambalaj bilgileri: Kontrplak ambalaj veya fümigasyon ambalaj
Teslim süresi: 30-60DAYS
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 3000-5000 ADET
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Boyutu:: NPS 2 "~ 56" Basınç oranı :: Sınıf 150 ~ 2500
Malzeme:: WCB, LCB, WC6, WC9, C12, CF8, CF8M, CF3, CF3M, vb Sıcaklık:: -196 ° ~ 593 °
Tasarım ve Üretim Standardı :: API 600, BS 1414, ASME B16.34 Yüz yüze:: ASME B16.10, API 6D, BSEN 558
Bağlantı Uç :: ASME B16.5, ASNE B16.47, BSEN 1092 Çalışma Yöntemi: Manuel, Sonsuz Dişli, Elektrikli Aktüatör, Pnömatik Aktüatör

API 600 cast gate vana, esnek kama, OS&Y, cıvata başlığı

UYGULAMA VE FONKSİYON
Sürgülü vanalar öncelikle tamamen açılmış veya tamamen kapalı durmuş vanalar için kullanılır. Normalde boğulma amaçları için kabul edilmezler, ancak bulamaç, viskoz sıvılar, vb. İçin daha fazlası kabul edilirler. Kapak valfleri, kök somununun hareketi ile hareket eden hareketli bir kama ile karakterize edilir. Kama, akış yönüne dik hareket eder. Sürgülü vanalar genellikle tamamen açık olduklarında minimum basınç düşüşüne sahiptir, tamamen kapalıyken sıkı kapanma sağlar ve nispeten kirlilikten arınmış kalırlar.

VÜCUT VE BONNET
Gövde ve kaputun tasarımı, her yöndeki en düzenli gerilme dağılımının yanı sıra minimum türbülans ve akmaya karşı direnç elde etmek için hesaplanır. Valf kapaklarında arka koltuk burç bulunur. Boyunduruk entegre olarak Sınıf 150 ve 300 ile 12 ”'ye kadar ve 10” ile Sınıf 600 ve daha yüksek derecelerde dökülür.

KAPI
Tüm kapılar tamamen koltuklara yönlendirilir. Standart olarak vanalarımız, konik H kesiti olan sağlam bir esnek kapı ile tedarik edilir. Esnek kama, oturma yüzeylerinin bağımsız hareket etmesini ve gövde oturma yerlerinin hareketini ayarlamasını sağlamak için çevresel bir oluk ile dökülür veya işlenir. Bu tasarım, hat yüklerinin veya sistemin ısıl genleşmesinin vanadaki oturma yüzeyini bozması muhtemel olduğunda faydalıdır. Bu kapı tasarımı, buhar veya diğer yüksek sıcaklık hizmetleri için idealdir ve vanaların sıcakken kapalı ve soğukken açık olduğu yerlere yapışmasını önlemek için özellikle yararlıdır.

KOLTUK YÜZÜK
Koltuk halkaları, türbülansı büyük ölçüde azaltmak ve / veya önlemek ve korozyon nedeniyle oluşabilecek hasarları önlemek için tasarlanmıştır. Oturma halkaları tek bir parça halinde dövülmüş veya yuvarlanmış ve daha sonra gerekirse kaynak yapılmış ve üst üste yerleştirilmiş şekilde mühürlenmiştir. Kaynak işleminden ve gerekli tüm ısıl işlemden sonra, oturma halkası yüzleri işlenir, tamamen temizlenir ve montaj için ayrılmadan önce kontrol edilir.

KÖK
Kapıya mil bağlantısı, mil ile entegre (kaynaksız) bir T-kafa tasarımıdır. Boyutlardaki ve cilalardaki doğruluk, daha az kaçak emisyonla sonuçlanan, paketleme alanında mükemmel bir sızdırmazlık ile uzun ömür sağlar. Kök-kapı bağlantısı,
Valf kullanımdayken sapın kamadan dönmesini veya ayrılmasını önleyin. Hesaplamalar ve aşırı testler sayesinde, uçtan uca bağlantının gücünün, çalışma dişinin kök kısmındaki gövdenin gücünü aşdığı kanıtlanmıştır.

STEM PAKETLEME
Çubuk salmastra, çalışma sırasında veya pozisyondayken mil boyunca azami bir sızdırmazlık sağlayacak şekilde tasarlanmış ve düzenlenmiştir.
Böylece kaçak emisyonlarda daha büyük bir düşüşe izin verilir. Paketlerimiz NONASBESTOS türleridir.
Kelite Valve, müşterimiz tarafından istenen her türlü paketleme tipini sağlayabilir.

DOLDURMA KUTUSU
Salmastra kutusunun derinliği, sapı mühürleyen yeterli miktarda salmastra sağlar. Standart paketleme düzenleme ve doldurma kutusu tasarımımız <100 ppm kaçak emisyon gereksinimlerini karşılar. Satınalma siparişinde belirtilirse, fener halkaları ve / veya yağ enjektörleri döşenebilir.

AMBALAJ BANDI
Salmastra bileziği tasarımı iki parçalı kendinden hizalamalı bir tiptir. Salmastra bileziği, flanş flanşının küresel mafsalının içine sürülen küresel bir kafaya sahiptir. Salmastra rakorunun salmastra kutusunun deliğine tam girişini kısıtlayan bir omuz vardır. Bu özel tasarım, salmastra halkaları sapa zarar vermeden eşit şekilde ayarlandığından salmastraların düz bir şekilde sıkıştırılmasını sağlar.

STEM SOMUN
Kök somun düzeni ve tasarımı, valf açık pozisyonda iken el çarkı çıkarıldığında, mil ve kapının kapalı konuma düşmesine izin vermeden el çarkının çıkarılmasına izin verir. Bilyalı rulmanlar, NPS 14 ”, Class 300 valfler, NPS 12: Class 300 valfler, NPS 6”, Class 600 valfler ve NPS 2 ”, Class 900-1500 valfler için Class 150 valflerin gövde somun düzeninde bulunur.

Handwheels
El çarkları kolay kullanım ve rahat bir tutuş için tasarlanmıştır. Vanalarımız ayrıca daha zorlu hizmetler için dişli kutusu, motor aktüatörleri veya silindir aktüatörleri ile de mevcuttur.

CİHAZLAR VE CEVİZ
Normal servis koşulları için ASTM A194 Sınıf 2H ve ASTM A193 Sınıf B7 somun ve saplama cıvataları döşenmiştir. Yüksek sıcaklıkta servis koşulları için belirtilirse, ASTM A194 Sınıf 4 ve ASTM A193 Sınıf B16 somunları ve saplama cıvataları döşenir. Paslanmaz çelik vanalarımız için döşenmiş standart civatalama ASTM A194 Sınıf 8 ve ASTM A193 Sınıf B8 somun ve saplama cıvatalarından oluşmaktadır.
Kelite Valve, müşteri tarafından istenen şekilde cıvata temin edebilir.

SON BAĞLANTILAR
Standart üretimimiz aşağıdakileri içeren vanaları kapsar:

  • Flanş, B16.5'e uyan Yükseltilmiş Yüz (RF), Düz Yüz (FF) veya Halka Tipi Bağlantı (RTJ) ile biter.
  • Alın kaynaklı uçlar (BW), B16.25'e uygundur.
  • Yüz yüze / uçtan uca boyutların tamamı B16.10'a uygundur.
  • Diğer özel uç bağlantıları müşterinin ihtiyacına göre tedarik edilir.

AKSESUARLAR
Kriyojenik servis için dişli operatörleri, aktüatörler, baypaslar, kilitleme cihazları, zincirli çarklar, uzatılmış gövdeler ve kasetler gibi aksesuarlar ve diğerleri, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için mevcuttur.

TEKNİK PARAMETRELER VE ÖZELLİKLERİ:

  

Ürün Açıklaması Kama esnek kapı vanası
model Sürgülü vana
Nominal çap NPS 2 ”~ 56”
Çalışma sıcaklığı -196 ℃ ~ 593 ℃ (servis sıcaklığı aralığı farklı malzemeler için değişebilir)
İşletme basıncı 150-2500 SINIF
Malzeme A216 WCB, WCC; A217 WC6, WC9, C5, C12, C12A, CA15; A351 CF8, CF8M, CF3, CF3M, CF8C, CN3MN, CK3MCUN, CN7M; A352 LCB, LCC; A494 CW-6MC, CU5MCuC, M35-1; A890 4A (CD3MN), 5A (CE3MN), 6A (CD3MWCuN); ASME B 148 C95800, C95500 vb.
Tasarım standardı API 600, ASME B16.34, GB 12234, GB 12224
Yapısal uzunluk ASME B16.10
Bağlantı ucu ASME B16.5, ASME B16.25, GB 9113, GB 12224
Test standardı API 598, ISO 5208, JB / T9092, GB / T13927
Çalışma yöntemi Kaldırmayan el çarkı, konik dişli, motor tahrik ünitesi, pnömatik tahrik ünitesi
Uygulama alanları Elektrik endüstrisi, petrol rafinerisi, petrokimya mühendisliği, açık deniz yağı, kentsel inşaatta musluk suyu mühendisliği, kimya mühendisliği vb. Gibi alanlarda kullanım için
Diğer açıklamalar 1 Supap yuvasının ve supap boşluğunun sızdırmazlık yüzeyleri, erozyon direncini arttırmak ve vananın hizmet ömrünü uzatmak için sert alaşımlı kaynak ile birleştirilmiştir.
Diğer açıklamalar 2 SS + grafit veya metalik sızdırmazlık veya basınç kendinden sızdırmazlık, güvenilir sızdırmazlık için vana gövdesi ve kaput arasında kabul edilir
Diğer açıklamalar 3 Artan gövde yapısı, vana anahtar pozisyonunun bir bakışta net görünmesini sağlar
Diğer açıklamalar 4 Valf gövdesi ipliği ortamla temas etmeyecek, böylece ortamın dişe aşınması azalacaktır.
Diğer açıklamalar 5 Küçük anahtarlama momenti, güvenilir sızdırmazlık
Diğer açıklamalar 6 Sürgülü vana hafif deformasyonu telafi edebilen kama ve esnek tipte olduğundan sızdırmazlık performansı iyidir.
Diğer açıklamalar 7 Küçük akış direnci, yüksek akış kapasitesi ve iyi akış özellikleri
Diğer açıklamalar 8 Küçük sürgülü vanalarda, işlem takımlama ile değiştirilebilirlik sağlanabilir.
Diğer açıklamalar 9 Yapısal tasarımın iyileştirilmesi ve makul paketleme yapısının ve nitelikli paketleme tedarikçisinin seçilmesi yoluyla, valfler ISO 15848 FE'nin A Sınıfı sızdırmazlık testi gereksinimlerini karşılayabilir.

İletişim bilgileri
Kelite Group Co., Ltd

İlgili kişi: Wesley Wei

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)