Kelite Group küresel bir küresel vana ve GGC vana üreticisidir, ayrıca OEM ürünleri de üretiyoruz ve yurtdışına işlenmiş bileşenler (gövde, kapaklar, bilye, gövde, yatak plakası vb.) Sağlıyoruz.

Ziyaretiniz hoş geldiniz ve arkadaş olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYüzer Tip Küresel Vana

Paslanmaz Çelik Flanşlı Küresel Vana WCB LCB CF8 CF8M CF3 CF3M Malzeme

Sertifika
iyi kalite Mafsal Küresel Vana satış için
iyi kalite Mafsal Küresel Vana satış için
Tamamlayıcı maliyeti ile gerçekten iyi performans vanaları, umarım her iki taraf da daha uzun süre çalışacak.

—— Rashid Lodhi

İyi satış sonrası servis hizmeti, her adım bakım talimatının çok detaylı ve son kullanıcı için vanalar bile bilmese bile çok iyi olduğunu takdir ediyorum.

—— SERKAN KAVRAK

Kelite Group'tan Wesley, FAT, 3.2 sertifikasyon, üçüncü şahıs denetleme hizmetlerimizi ele alma konusunda çok başarılıydı ve her tedarikçiye hitap etmek için müşterilerime eşlik ediyordu.

—— Ajay Seth

Ben sohbet şimdi

Paslanmaz Çelik Flanşlı Küresel Vana WCB LCB CF8 CF8M CF3 CF3M Malzeme

Çin Paslanmaz Çelik Flanşlı Küresel Vana WCB LCB CF8 CF8M CF3 CF3M Malzeme Tedarikçi

Büyük resim :  Paslanmaz Çelik Flanşlı Küresel Vana WCB LCB CF8 CF8M CF3 CF3M Malzeme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Kelite Valve
Sertifika: API, ISO, CE, GOST, TS, BS1873, BS5351, API 6D,600,602,609, ASME B16.34, API 6FA, API607 etc
Model numarası: 1/2 "-8", CL150-600

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Ambalaj bilgileri: Kontrplak ambalaj veya fümigasyon ambalaj
Teslim süresi: 30-70days
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 3000-5000 ADET
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Boyut:: NPS 1/2 "~ 8" Basınç oranı:: Sınıf 150 ~ 600
Malzeme:: WCB, LCB, CF8, CF8M, CF3, CF3M Tasarım Standardı:: API 608, API 6D, BS 5351, ASME B16.34
Yüz yüze:: ASME B16.10, API 6D, BSEN 558 Bağlantıyı sona erdirmek:: ASME B16.5, BSEN 1092

1/2 "-8" CL150-600 API 6D, 608 desgin flanşlı döküm ca sting yüzen küresel vana

Tek gövdeli / bölünmüş gövdeli, dolu delikli / azaltılmış delikli, değişken bilyalı, API-607 / 6FA'ya göre yangına karşı korumalı, darbe korumalı gövde, boşluk boşaltma koltukları, anti-statik cihaz, RTFE, Delrin, NYLON ve DEVLON koltuk iç kısımları. Yüzer küresel vanalar API, ASME, BS, DIN, vb. Gibi en son uluslararası standartlara göre tasarlanmış, yapılmış ve test edilmiştir.

Yüzer küresel vana, küresel vana gövdesi içinde yüzen (bir muylu ile sabitlenmemiş) bir vanadır; aşağı akış tarafına doğru sürüklenir ve güvenilir bir sızdırmazlık sağlamak için orta basınç altında yatağa sıkıca bastırılır. Kayan küresel vana, sızdırmazlık basıncı oturma halkası tarafından engellendiği için iş yüküne dayanacak şekilde oturma malzemesine dayanan iyi sızdırmazlık performansı ile basit bir tasarımdır. Yüzer küresel vanalar çoğunlukla düşük ila orta seviye basınç uygulamalarında kullanılır.

Yapısal özellikler


1. Özel Koltuk Tasarımı
Yüzer küresel vana esnek sızdırmazlık halkası yapısı tasarımını benimser. Orta basınç düşük olduğunda, conta halkası ve topun temas alanı daha küçüktür. Böylece, sızdırmaz halkanın ve bilyenin temas ettiği yerde güvenilir sızdırmazlık sağlamak için daha yüksek sızdırmazlık oranı oluşur. Orta basınç yükseldiğinde, conta ve topun temas alanı conta halkasının elastik deformasyonu ile birlikte daha büyük hale gelir, böylece conta halkası hasar görmeden daha yüksek orta baskıya dayanabilir.


2. Yanmaz Yapı Tasarımı
Valf kullanımı sırasında yangın çıkması durumunda, PTFE veya diğer metal olmayan malzemelerden yapılmış oturma halkası, yüksek sıcaklıkta ayrışacak veya zarar görecek ve daha fazla sızıntıya neden olacaktır. Yanmaz sızdırmazlık halkası, bilya ile yatak arasına yerleştirilir, böylece valf yatağı yakıldıktan sonra, ortam, valfı sızıntıyı etkin bir şekilde kontrol edebilen yardımcı metalden metale sızdırmazlık yapısını oluşturmak üzere topu aşağı akışlı metal sızdırmazlık halkasına doğru hızlı bir şekilde itecektir. Ek olarak, orta flanş sızdırmazlık contası, yüksek sıcaklıkta bile sızdırmazlık sağlayabilen metal yara contasından yapılmıştır. Yüzer küresel vananın yanmaz yapı tasarımı API 607, spi 6FA, BS 6755 ve diğer standartlardaki gereksinimlere uygundur.


3. Vana Kök güvenilir Sızdırmazlık
Gövde, alt kısmında omuz ile donatılmıştır, böylece valf boşluğu içinde anormal basınç artışı, salmastra plakasının yetersizliği vb. Gibi aşırı koşullar altında bile ortam tarafından dışarı üflenmeyecektir. gövde salmastrası yangın durumunda yanar, baskı yatağı, gövde omzunun ve gövdenin ters sızdırmaz bir yuva oluşturmak üzere temas ettiği yere yerleştirilir. Ters contanın sızdırmazlık kuvveti, orta basınçtaki artışa bağlı olarak artacaktır, böylelikle çeşitli basınç altında güvenilir sap sızdırmazlığı sağlamak, sızıntıyı önlemek ve kazanın yayılmasını önlemek.
Kök V tipi salmastra sızdırmazlık yapısını benimser. V tipi salmastra, rakorun bastırma kuvvetini ve orta kuvvetini sapın sızdırmazlık kuvvetine etkili bir şekilde değiştirebilir.
Kullanıcı gereksinimlerine göre, disk yaylı paketleme presleme mekanizması, gövde paketlemesinin daha güvenilir bir şekilde sızdırmaz hale getirilmesi için kullanılabilir.


4. Anti-Statik Yapısı
Küresel vana anti-statik bir yapıya sahiptir ve üretilen statik elektriği boşaltmak için, top ve gövde arasında doğrudan bir statik kanal oluşturmak veya top ve gövde arasında gövdeden bir statik kanal oluşturmak için statik elektrik boşaltma cihazını benimser bilya ve koltuğun boru hattı boyunca açılması ve kapanması sırasındaki sürtünme nedeniyle, statik kıvılcım nedeniyle oluşabilecek yangın veya patlamaları önleyerek sistemin güvenliğini sağlar.


5. Kilitleme ve Yanlış Kullanma Önleme
Manuel küresel vana tam açık veya tam kapalı konumdayken bir kilit ile kilitlenebilir. Kilitleme deliğine sahip 90 ° açık ve kapalı konumlandırma parçası, operatör olmayanlar tarafından elleçleme işleminden kaynaklanan valf yanlış çalışmasını önlemek için tasarlanmıştır ve ayrıca valf açılmasını veya kapanmasını veya boru hattı titreşiminden veya öngörülemeyen faktörlerden kaynaklanan diğer kazaları da önleyebilir. Özellikle yanıcı faktörler için çok etkilidir. Özellikle yanıcı ve patlayıcı yağlar, kimyasal ve tıbbi işlem hatları veya saha boruları için çok etkilidir. Sapın kafasına takılan sap, düz bir tasarıma sahiptir. Vana açıldığında, tutamak boru hattına paraleldir, böylece vananın açılma ve kapanma göstergelerinin hatasız olduğu garanti edilir.

Hot Tags: FORGED FLOATING BALL VALF, Çin vana, KELITE VALF, vana üreticileri, fabrika, toptan ucuz


Malzemelerin Tasarım Çeşitleri
KELITE çelik bilyalı vanalar, maksimum servis ömrü ve güvenilirlik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm bilyeli valfler, tam porta sahiptir ve Amerikan Petrol Enstitüsü Standart API 608 ve API 6D İngiliz standardı BS 5351'in tasarım gereksinimlerini karşılar ve genel olarak Amerikan Makine Mühendisleri Birliği standardı ASME B16.34 valflerine uygundur. kırpar. Standart gövde / kaporta malzemeleri, diğer alaşımlı ve paslanmaz çelik sınıflarında tedarik edilebilecek özel uygulamalar için dokuz dereceli karbon, düşük alaşımlı ve paslanmaz çelik içerir. İsteğe bağlı herhangi bir servise uygun çok çeşitli döşeme malzemeleri mevcuttur ve çok çeşitli servis koşulları için conta malzemeleri mevcuttur.

KELITE Çelik Vanalar İçin Mevcut Değişiklikler

  • Değişiklikleri kırp
  • Bağlantı değişikliklerini sonlandır
  • Salmastra ve conta değişimi
  • Operatör montaj
  • El çarkı uzantıları Basınç dengeleme
  • Müşteri tarafından belirlenen kaplamalar
  • Kaynak ucu geçişi değişiklikleri
  • Oksijen ve klor temizleme ve paketleme


A) Operasyon
Kolay kullanım için uzatılmış kol. Ayrıca daha zor servisler için dişliler, motor aktüatörler, pnömatik veya hidrolik aktüatörler mevcuttur. B) Gövde ve Kaput
Bölünmüş veya 3 parçalı, gövdesi ve başlığı "8" ve küçük için. Dahili parçaların onarımı veya değiştirilmesi için kolayca sökülür.

C DELİK
Tam delik veya düşük delik. Tam geçişli tasarım olağanüstü akış kontrolü sağlar.
D) Uç Bağlantıları
Boru esnekliği için flanşlı RTJ flanşlı veya alın kaynak ucu seçeneği.

E) Paketleme Std çoklu v-teflon paketleme, canlı yükleme ile birlikte paketleme, yüksek devirlerde paketleme sıkıştırmasını korur ve

ağır servis uygulamaları.
F) BPS
Darbeye dayanıklı gövde, aşırı basınç altındaki arızalara karşı koruyan, basınç emniyetli bir gövde omuz tasarımı.
GAZ
Anti statik. Servis sırasında ortaya çıkan statik birikintileri boşaltmak için top ile gövde / gövde arasında her zaman metalik bir temas verilir. H) FS
Yangın durumunda operasyon uygunluklarını sağlamak için API607 veya BS 6755'e göre tasarlanmış yangın kasası. İkincil metal metale conta

Birincil mühür yangınla tahrip olursa, yedekleyin. API 607'ye uygunluk için sipariş edilen vanalara grafit salmastra ve contalar verilecektir.

Teknik parametreler ve özellikler:

Ürün tipi Kelite yüzen küresel vana
Ürün Açıklaması Yandan girişli Float Küresel Vana
model Q41F / H
Boyut NPS 1/2 "~ NPS 8"
Mühür tipi Yumuşak mühür Metal metale

İşletme

sıcaklık

-46 ℃ ~ 121 ℃ -46 ℃ ~ 595 ℃

İşletme

basınç

SINIF 150 ~ SINIF 2500 SINIF 150 ~ SINIF 2500
malzeme WCB, A105, LCB, LF2, CF8, F304, CF8M, F316, F11, F51, F53, Inconel625.
Standart API 608, ISO 17292, BS 5351
Yüz yüze ASME B16.10
Bağlantı ucu ASME B16.5, ASME B16.25
Test standardı API 598, ISO 5208
Operasyon manuel, sonsuz tekerlek, elektrikli, pnömatik

Uygulama

alanlar

su, yağ, doğal gaz
Diğer açıklama 1 Yangına dayanıklı ve antistatik tasarım
Diğer açıklama 2 Vana gövdesi, boru hattındaki anormal basınçlandırma nedeniyle oluşan vana gövdesi uçağından kaynaklanan kazaları önlemek için önleme yapı tasarımı dışına çıkar

İletişim bilgileri
Kelite Group Co., Ltd

İlgili kişi: Wesley Wei

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)