Kelite Group küresel bir küresel vana ve GGC vana üreticisidir, ayrıca OEM ürünleri de üretiyoruz ve yurtdışına işlenmiş bileşenler (gövde, kapaklar, bilye, gövde, yatak plakası vb.) Sağlıyoruz.

Ziyaretiniz hoş geldiniz ve arkadaş olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDüşük Sıcaklık Valfleri

Yüzer tip Kriyojenik Küresel Vana Dövme Split Body Anti - Statik Cihaz

Sertifika
iyi kalite Mafsal Küresel Vana satış için
iyi kalite Mafsal Küresel Vana satış için
Tamamlayıcı maliyeti ile gerçekten iyi performans vanaları, umarım her iki taraf da daha uzun süre çalışacak.

—— Rashid Lodhi

İyi satış sonrası servis hizmeti, her adım bakım talimatının çok detaylı ve son kullanıcı için vanalar bile bilmese bile çok iyi olduğunu takdir ediyorum.

—— SERKAN KAVRAK

Kelite Group'tan Wesley, FAT, 3.2 sertifikasyon, üçüncü şahıs denetleme hizmetlerimizi ele alma konusunda çok başarılıydı ve her tedarikçiye hitap etmek için müşterilerime eşlik ediyordu.

—— Ajay Seth

Ben sohbet şimdi

Yüzer tip Kriyojenik Küresel Vana Dövme Split Body Anti - Statik Cihaz

Çin Yüzer tip Kriyojenik Küresel Vana Dövme Split Body Anti - Statik Cihaz Tedarikçi

Büyük resim :  Yüzer tip Kriyojenik Küresel Vana Dövme Split Body Anti - Statik Cihaz

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Kelite Valve
Sertifika: API, ISO, CE, GOST, TS, BS1873, BS5351, API 6D,600,602,609, ASME B16.34, API 6FA, API607 etc
Model numarası: 1/2 "-24", CL150-2500,

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Ambalaj bilgileri: Kontrplak ambalaj veya fümigasyon ambalaj
Teslim süresi: 50-90days
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 2000-5000 ADET
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Boyut:: NPS 1/2 "~ 24" Basınç oranı:: Sınıf 150 ~ 2500
Malzeme:: CF8 、 F304 、 CF8M 、 F316 vb. Tasarım ve Üretim Standardı:: API 6D, ISO 17292, API 608, BS 5351, BS 6364
Yüz yüze:: ASME B16.10, API 6D Bağlantıyı sona erdirmek:: ASME B16.5, ASME B16.47, ASME B16.25
Test ve Muayene:: ISO 5208, API 6D, API598 Çalışma Yöntemi:: Manuel, Sonsuz Dişli, Elektrikli Aktüatör, Pnömatik Aktüatör

Düşük sıcaklık küresel vanaların kriyojenik vanası, döküm ve dövme malzemesi

Bölünmüş gövdeli, tam delikli / azaltılmış delikli, muylulu mafsallı, çift bloklu ve taşma delikli, tek veya çift pistonlu etkili, darbe önleyici gövde, anti-statik cihaz, API-607 / 6FA / ISO 10497'ye göre yangına dayanıklı ASME B16.34, BS5351 ve API-6D, API-6DSS, API 6A'ya göre tasarlanmış ve test edilmiş Koltuklar, dolgu macunu enjeksiyonu, NACE MR-01-75, NYLON, DEVLON & PEEK koltuk kılıfları.

Uygulama

Kriyojenik küresel vana Class150, Class1500, PN16, PN100, JIS10K, JIS20K farklı boru hatlarına uygulanabilir. Farklı malzemeler kullanıldığında, kriyojenik küresel vana farklı çalışma sıcaklıklarına ve ortamlara uygulanabilir. Küresel vana için minimum sıcaklık -196'dır. ℃. Küresel vananın çalışması manuel olarak çalıştırılabilir, dişli ile çalıştırılabilir, pnömatik olarak çalıştırılabilir ve motorla çalıştırılabilir. Uç bağlantı genellikle flanşlı uçlardır. Bununla birlikte, kaynaklı uçlar da isteğe bağlıdır.

Ürün yelpazesi

Kriyojenik küresel vananın iki tipi vardır: yüzen bilyalı ve muylulu bilyalı top. Menzilleri, yüz yüze ve flanş boyutları için, lütfen ortak hareketli küresel vana ve muylulu küresel vana için ilgili verilere bakınız. -50 ℃ üzerinde çalışma sıcaklığına sahip vanalar için, nadiren uzun tasarım kabul edilir. -50 ℃ altındaki çalışma sıcaklığına sahip vanalarda, boyun uzunluğu T 250 mm olmalıdır veya kendi tasarım ve hesaplamasına göre karar verilmelidir.

Kelite aşağıdaki iyi özelliklere sahip kriyojenik küresel vana üretiminde uzmanlaşmıştır : iyi sızdırmazlık performansı, güvenilir güvenlik garantisi, uzun ömürlü vb.

Kriyojenik küresel vananın iki farklı tipi vardır: Yüzer tip kriyojenik küresel vana ve Muylulu tip tip kriyojenik küresel vana. Kriyojenik küresel vananın yapısı tıpa vanaya çok benzer olduğu için, bazı insanlar tarafından da küresel vana vanası olarak adlandırılır. Kriyojenik küresel vananın sızdırmazlık elemanı, bir bilye ve iki oturma halkasından oluşur. PTFE koltuk için kullanılan en yaygın malzemedir. Küresel vana, en küçük akış direnci, hızlı açma ve kapama, iyi sızdırmazlık vb. Avantajları için hızlı gelişen vana olmuştur.

Çap: NPS1 / 2, NPS48, DN15, DN1200
Değerlendirme: Class150, Class900, PN16, PN100

Malzeme: Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Alaşımlı Çelik, Dubleks Paslanmaz Çelik
Operasyon: Manuel, Dişli Kumandalı, Elektrik Kumandalı, Pnömatik Kumanda
Uygulanabilir: yağ, kimyasal, doğal gaz, petrokimya, kömür kimyasal vb

Kriyojenik Küresel Vana ürün açıklaması

Kriyojenik küresel vana (Genel olarak flanşlı bağlantı, ancak alın kaynağı isteğe bağlıdır), ortamın akışını kesmek veya bağlamak için Sınıf150'den Sınıf900'e, PN16'dan PN100'e kadar çeşitli boru hatlarında kullanım için uygundur. Farklı malzemeler kullanılarak, vanalar su, buhar, yağ, nitrik asit, asetik asit, oksitleyici madde, karbamid ve benzeri gibi ortamlar için uygun olabilir. Manuel / sonsuz dişli / pnömatik veya elektrikli aktüatörler ihtiyaçlara göre seçilebilir.

LNG ortamı için vana malzemesinin seçimi çok önemlidir. Nitelenmemiş malzeme dış gövde sızıntısına veya iç koltuk sızıntısına neden olabilir; Dahası, mekanik özelliğin, parçanın sağlamlığının ve sağlamlığının gerekliliği yerine getirebilmesi durumunda, sızıntı yapan LNG nedeniyle bile patlamaya neden olabilecek kırılma olabilir. KELITE tarafından geliştirilen paslanmaz çelik Kriyojenik Küresel Vana'nın tüm ana bileşenleri, kriyojenik koşullar altında stabilitesini sağlamak için ham işlemeden sonra malzeme stresini serbest bırakmak için kriyojenik işleme ortamında 2-8 saat boyunca muamele edilecektir. Sıcaklık değişiminin neden olduğu deformasyondan hiçbir sızıntının olmaması için hassas üretim boyutu garanti edilmelidir.

Kriyojenik Küresel Vana ürün özellikleri

Kriyojenik küresel vana düşük sıcaklıkta çalışma koşulu için, özellikle de sıvılaştırılmış doğal gaz gibi bazı tehlikeli ortamlar için kullanılır. Kriyojenik küresel vananın tasarımı, üretimi, kontrolü ve testinde firmamız tecrübelidir.

Malzeme için seçin

Ortak çelikler kriyojenik durumda kırılgandır. Bu nedenle, kriyojenik bilyenin tasarımı ve üretimi için kilit nokta, küresel vananın minimum çalışma sıcaklığına göre uygun gövde malzemesinin seçilmesidir. Düşük sıcaklık koşullarında malzemenin uygunluğunu sağlamak için, benimsenen malzeme standart gereksinime göre darbe testi uygulanmalıdır. Salmastra, conta, cıvata ve somun ayrıca düşük sıcaklık koşullarına uygun malzemeleri de benimsemelidir.

Tasarım ve üretim özellikleri

Standart gereği, uzun boyunlu tasarım genellikle -50 ℃ altındaki küresel vana için kabul edilir. Uzun boyunlu tasarım, ısıyı paketleme konumunda tutabilir ve valf contasının güvenilir sızdırmazlık performansını sağlar. Boynun uzunluğu standarda uygundur, ancak sözleşmedeki müşterinin isteğine göre de değiştirilebilir.

Kriyojenik küresel vana için, vana kapalı konumdaysa, vana boşluğu içinde kalan kriyojenik sıvı, sıcaklık yükseldiğinde gazlaşacak ve genişleyecektir. Bu, oyuktaki olağandışı yüksek basınca neden olur ve belki vanayı kırar. Böylesi tehlikeli kazaları önlemek için küresel vanamız boşluk basıncı için kendiliğinden tahliye işlevine sahiptir. Boşluktaki basınç olağandışı bir şekilde yükseldiğinde, boşluktaki ortam, basıncı kendi kuvveti ile tekrar yaşamak için koltuğu itecektir. Bu tasarım, valfin emniyetine dayanacaktır.

Küresel vana, sözleşmede belirtilmişse kriyojenik test edilebilir. Çalışma torku, sızdırmazlık performansı ve diğer veriler test ile elde edilebilir ve kontrol edilebilir.

Valfin yedek parçaları, kriyojenik koşullar altında boyutsal stabilitelerini sağlamak için kriyojenik olarak muamele edilecektir.

KELITE Kriyojenik Küresel Vana , İyi sızdırmazlık, güvenilir, emniyet ve uzun ömür özelliklerine sahiptir.

Kelite tarafından geliştirilen Kriyojenik Küresel Vanalar aşağıdaki özelliklere sahiptir: iyi sızdırmazlık performansı, güvenilir güvenlik garantisi, uzun ömür vb.

  1. Basınç tahliye deliği, Kriyojenik küresel vana topunun üzerine yerleştirilmiştir.
  2. Conta için seramik dolgulu malzeme kullanılmaktadır.
  3. Özellikle kriyojenik koşullarda ısı kaybını azaltmak için hafif ve küçük boyutlar benimsenmiştir.
  4. Uzun boyun sapı tasarımı, sıcaklığı paketleme konumunda tutmak ve güvenilir sızdırmazlık performansı sağlamak için kullanılır. Uzatılmış boyun uzunluğu, tasarım, hesaplama ve testlere göre belirlenir.

Kriyojenik Küresel Vana standartları

Tasarım ve üretim standartları: API 6D, API 608, BS 5351, BS6364, GB / T 24925, GB / T 12237
Yüz yüze boyut standartları: ASME B 16.10, GB / T 12221
Flanş ölçüleri standartları: ASME B 16.5, GB / T 9112 ~ 9124, HG / T 20592, HG / T 20615, JB / T 74 ~ 90, JIS B2238
Muayene standartlarını test etme: API 598, BS 6364, GB / T 13927, GB / T 26480, JB / T 9092, ISO 5208

İletişim bilgileri
Kelite Group Co., Ltd

İlgili kişi: Wesley Wei

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)